Munkatársaink

Cégvezetés

     Beosztás Telefon E-mail Szoba
Szikszai Zsolt  mb. cégvezető  +36/1 4592-2271  szikszai-zsolt@rev8.hu  III.em. 303.
Rácz Éva Gazdasági igazgató  +36/1 4592-120 racz-eva@rev8.hu III.em. 314

Munkatársaink

                             Beosztás Telefon E-mail Szoba
 Somodi Szilvia  titkárnő  +36/1 4592 218  somodi-szilvia@rev8.hu  III.em. 307
Kiss Tibor  projektmenedzser  kiss-tibor@rev8.hu  III.em. 307
Ifj. Erdősi Sándor Kutatási programvezető (MNPIII, bűnmegelőzési projektek) +36/1 4592-287 erdosi-sandor@rev8.hu III.em. 307.
Teppert Zsolt Projektasszisztens +36/1 4592-566 teppert-zsolt@rev8.hu III.em. 307.
 Damu Zsolt   Irodai asszisztens  damu-zsolt@rev8.hu  III.em. 307
 
Herbai Csilla Projektmenedzser +36/1 4592-129 herbai-csilla@rev8.hu III.em. 304.
Patatics Balázs Projektasszisztens (MNPIII. – szociális programok) +36/1 4592-566 patatics-balazs@rev8.hu III.em. 314.
Tóth Gyöngyi   projektmenedzser +36/1 4592-251  toth-gyöngyi@rev8.hu  III.em. 304
Tóth Adrienn Pályázati előadó, projektmenedzser (MNPII., MNPIII.)
Bitskey Kata Projektmenedzser +36/1 4592-150 bitskey-kata@rev8.hu III.em. 314.