Munkatársaink

Cégvezetés

     Beosztás Telefon E-mail Szoba
dr. Nagy Attila  mb. cégvezető  +36/1 4592-2271 nagy-attila@rev8.hu  III.em. 303.
Rácz Éva Gazdasági igazgató  +36/1 4592-120 racz-eva@rev8.hu

Munkatársaink

                             Beosztás Telefon E-mail Szoba
Somodi Szilvia  titkárnő  +36/1 4592 218  somodi-szilvia@rev8.hu  III.em. 307
Kiss Tibor  projektmenedzser(MONP -Lakhatási Alprogramvezető)  +36/1 4592-287  kiss-tibor@rev8.hu  III.em. 307
dr. Sólyom Attila projektmenedzser +36/1 4592-287 solyom-attila@rev8.hu III.em. 307.
Teppert Zsolt Projektasszisztens(MONP -Foglalkoztatási Alprogram vezető) +36/1 4592-566 teppert-zsolt@rev8.hu III.em. 307.
 Damu Zsolt    Irodai asszisztens  damu-zsolt@rev8.hu  III.em. 307
 
Herbai Csilla Projektmenedzser +36/1 4592-129 herbai-csilla@rev8.hu III.em. 304.
Patatics Balázs Projektasszisztens(MONP-Közbiztonsági és Közterületi Alprogramvezető) +36/1 4592-566 patatics-balazs@rev8.hu III.em. 314.
Tóth Gyöngyi   projektmenedzser +36/1 4592-251  toth-gyöngyi@rev8.hu  III.em. 304
Tóth Adrienn Pályázati előadó, projektmenedzser (MNPII., MNPIII.)